Meist

Kujunemislugu

Kogemusi üle 10 aasta

2003a. Algas vastava eritööde hariduse omandamine.

2006a sai õpingud edukalt lõpetatud ja omandatud kutseharidus.

2006-2007a oldud väikeettevõttes ja tegeletud metalli-ehitus sektoris. Selle ajaga sai omandatud elutähtsad teadmised, nähtud suurettevõtte poliitikat, toimivaid kui ka mitte toimivaid väikeettevõteid.

2007a naasetud eritööde juurde ja alustatud FIE-na..

2008-2009a oli raske, kuid siiski oli areng suur. Edukuse tagas juba tekkinud eeskujulik kliendibaas korterühistute ja eraisikute näol.  Suureks kasuks tuli hea keevitamise oskus, ilma milleta oleks palju tööd jäänud kas tegamata või olnud äärmiselt keerukas ja aeganõudev.

2010-2011a oli nähtud-tehtud palju, omandatud hulgaliselt teadmisi ja õpitud oma vigadest.  Majandus hakkas taas mingil määral elavnema ja sai edasi liigutud uusehitiste või suures mahus renoveeritavate hoonete peale. Oli suht palju eramuid, kus anti vabad käed ja ei seatud otseseid eelarve piiranguid.  See oli nagu unelm, kus üks õige torumees sai ennast välja elada, mõelda ja teostada töö innovaatliliselt. Sai laienetud tööliste näol ja õpetatud algteadmisi.

2012-2014a loodud eritööde ettevõte. Objektideks oli palju uuseramuid. Koos nendega kaasnesid ventilatsiooni süsteemid ja soojuspumbad.

Kohe esimestes projekti kohaselt rajatud ventilatsiooni süsteemides sai leitud süsteemi käiku lastes puudujääke, kuigi kõik vastas nõuete kohaselt koostatud projektile. Järjekordselt omandatud uusi teadmisi, päästetud, mis päästa andis ja tõdetud, et paber kannatab kõike. Selle ajasees sai projekteeritud, ehitatud kümneid eramuid, ujula, büroo-laohooneid. Pagaritöökoda-kohvik. Kaasa aidatud 3 MW biomassi kütusel töötava katlamaja ehitusel

2014a lahkutud eelnevast ettevõttest, alustatud uuesti ja loodud Tixon OÜ.

Tänu suurtele teadmiste pagasile, headele kaaskodanikele ja koostöö partneritele oli täie hooga veerema läinud palli koostamine lihtne. Selle poole aastaga omame juba pea kõike eriosade tööde teostamiseks vajalikke  tööriistu, teemantpuurist vaatluskaameranini.

Missioon

Oleme teejuhiks paljudele konkurentidele oma teadmiste, kogemuste ja sooviga teostada asju hästi. Seeläbi pakuma rõõmu ja turvatunnet kinnisvara omanikele kuna nende torustik on korras, näeb hea välja, on ökonoomne, kasutajasõbralik, vaikne ja mis põhiline – töökindel.

Et seda kõike saavutada, on lisaks teadmistele  ja korrektselt teostatud paigaldusele vaja kasutada parimaid turul olevaid materjale. Kuna hoone tehnosüsteemid koosnevad paljudest osadest, kasutame erinevate tootjate materjale, et kombineerida töökindel süsteem.  Just töökindel, sest tahame nautida toasoojust, puhast õhku ning käia pesemas ka pärast kahte, viite ja kümmet aastat. Tihtipeale ostetakse hirmkalleid san. seadmed, mis peaksid kaua vastu, sama ajal, kui konstruktsiooni on peidetud veetorustik, milles on odava otsa presskolmikuid, põlved ja lugematul hulgal jätke. Neist iga üks võib suvalisel ajahetkel katkeda, millele võib järgneda vannitoa põranda lahkamine, kus rikutakse ära hüdroisolatsioon, põrandaküte jne.